Все своє життя мені були цікаві людські стосунки. Я розуміла, що ми можемо бути дуже щасливими і нещасливими залежно від того, як влаштований наш внутрішній світ і що кожна людина дуже індивідуальна. Те, що є прийнятним для одних людей, іноді зовсім не можливе для інших. Мені завжди була цікава психологія людей, було бажання зрозуміти, чому вони чинять, так чи інакше.
Спочатку я не планувала стати психотерапевтом. Хотіла здобути освіту та досвід у інших сферах життя так, як, на мій погляд, терапевтом може бути лише людина з багатим життєвим досвідом. Людина, яка не тільки знає теоретично про те, як влаштована психіка, які механізми допомагають нам впоратися з тією чи іншою ситуацією, різні техніки в роботі з клієнтами, а й сама зазнала у житті злетів та падінь, розчарування та любов.
Зробивши успішну кар'єру фінансового директора, я залишила її заради набуття нового досвіду та руху вперед. Здобувши величезний життєвий досвід, я вирішила, що готова до роботи з людьми і прийшла до реалізації своєї мрії.
Всі ці роки я займалася вивченням різних видів та напрямків у психотерапії. Перепробувавши багато, я обрала той метод, у який сама вірю найбільше.
Психоаналіз вивчала у Міжнародному Інституті Глибинної Психології. Пройшла особистий тренінговий психоаналіз.
Дуже важливим аспектом успішної роботи психоаналітика є особисте професійне вдосконалення, поглиблене вивчення сучасних тенденцій у психології. Пройшла спеціалізацію за напрямами: "Клініка неневротичних пацієнтів", "Психоаналітична терапія дітей та підлітків".
Брала участь у міжнародних семінарах: "Відносини кохання. Норма та патологія. (Otto Kernberg, MD)", "Психоаналітична терапія пар. (Dr. Eric Smadja)", "Психоаналіз у бізнесі. Теорії сучасного психоаналізу в практиці бізнес-консультування.", "Багатоликий нарцисизм.".
Я є членом Української Асоціації Психоаналізу (УАП). Супервізуюсь у сертифікованого спеціаліста, члена Правління та Тренінгового Комітету УАП.
Я можу допомогти розібратися з питаннями життєвої незадоволеності, самотності, сімейних конфліктів, складнощів у спілкуванні у стосунках кохання, депресії у дорослих та підлітків.